Hier zijn enkele feeds verzameld met Formule 1 nieuws:
- Montoya waarschuwt Verstappen: "Een sterk gerucht dat Hannah Schmitz ook vertrekt"Juan Pablo Montoya vindt dat Red Bull Racing voor een enorme uitdaging staat door het aanhoudende vertrek van sleutelfiguren. De Colombiaan stelt dat het team de leegte die ontstaat niet zomaar kan opvullen en wijst daarbij specifiek naar de geruchten rondom hoofdstrateeg Hannah Schmitz. Read more »
- Dit is het sterk afwijkende tijdschema voor het sprintweekend in CanadaDe Grand Prix van Miami is achter de rug en voordat we richting Europa trekken, hebben we eerst nog de doorgaans vermakelijke Grand Prix van Canada af te werken die over één week plaatsvindt. We nemen alvast de starttijden in Montreal met je door. Read more »
- ROWE-BMW snelste in Q2, Verstappen overleeft hevige regen voor verplichte nachtrondeDe tweede kwalificatie, de nachtsessie voor de ADAC RAVENOL 24h Nürburgring, hebben we achter de rug. Kelvin van der Linde klokte de snelste tijd met een 9:19.884 achter het stuur van de nummer-1-BMW van ROWE Racing, voordat de regen opnieuw viel. Max Verstappen heeft zijn verplichte ronde in het donker… Read more »
- Zak Brown writes to FIA over Mercedes-Alpine ownership concernsThe McLaren Racing CEO has taken a clear stance against the prospect of Mercedes acquiring a shareholding in a second Formula 1 team. While the position of Racing Bulls has been tolerated due to a structure that dates back two decades, Brown believes this model should not be allowed to… Read more »
- Verstappen treft rivaal na potje moddergooien in media, Alonso deelt pensioenupdate | GPFans RecapHet is officieel raceweek voor de 24h Nürburgring, die vandaag begonnen is! En in deze GPFans Recap zorgen wij ervoor dat jij weer helemaal up-to-date bent. Read more »
- Hülkenberg is klaar met alle kritiek: 'Als je het niet leuk vindt, kijk je niet'Nico Hülkenberg heeft het wel een beetje gehad met de kritiek op de Formule 1: de Duitser meent dat fans die ontevreden zijn over de nieuwe motorreglementen simpelweg een andere sport moeten zoeken. De Duitser stelt dat de koningsklasse altijd al om technologische vooruitgang heeft gedraaid en dat de huidige… Read more »
- LIVE | Verstappen in nacht-kwalificatie voor 24h Nürburgring: volg hier alles live meeDe tweede kwalificatie voor de ADAC RAVENOL 24h Nürburgring gaat om 20:00 uur van start. Max Verstappen zal bij Mercedes-AMG Team Verstappen Racing de auto delen met Lucas Auer, Jules Gounon en Dani Juncadella, en de viervoudig wereldkampioen gaat voor het eerst de Nordschleife in het pikkedonker betreden. Volg hier… Read more »
- Verstappen onvoorbereid de Nürburgnacht in: dit staat de Nederlander te wachtenMax Verstappen heeft zich het afgelopen jaar zo goed mogelijk proberen voor te bereiden op zijn deelname aan de 24h Nürburgring. Iets waar hij zich echter nog niet op kon voorbereiden, is het rijden in de nacht. Wellicht één van de gevaarlijkste en verraderlijke onderdelen van de hele race. Krijg… Read more »
- Preining waarschuwt Verstappen en concurrentie: "Volste vertrouwen in dat wij kunnen winnen"Max Verstappen en Mercedes-AMG Team Verstappen Racing moeten het opnemen tegen een heleboel competitieve GT3-teams. Eén daarvan is Manthey. De Porsche-renstal is zelfs het gedeeld succesvolste team in de geschiedenis van de ADAC RAVENOL 24h Nürburgring. Thomas Preining waarschuwt dat hij zeker weet dat Manthey alles in huis heeft om… Read more »
- Wolff verwacht harde comeback Russell tegenover Antonelli: 'George is een killer'Volgens Mercedes-teambaas Toto Wolff zal George Russell keihard terugslaan in de interne titelstrijd met zijn teamgenoot Kimi Antonelli. De Oostenrijker benadrukt dat de 28-jarige coureur mentaal onbreekbaar is en de strijd om het wereldkampioenschap absoluut nog niet heeft opgegeven. Read more »
WordPress RSS Feed Retriever by Theme Mason