Hier zijn enkele feeds verzameld met Formule 1 nieuws:
- Vraag van de week: Kan Mercedes de F1-titels nog verspelen?Het Formule 1-weekend in Miami zorgde voor een kleine verrassing. Ja, het eindresultaat bleef hetzelfde – met Kimi Antonelli die zijn derde race op rij won en zijn voorsprong in het WK vergrootte – maar er zijn duidelijke signalen dat Mercedes niet langer onbedreigd aan de top staat.Ferrari, McLaren en… Read more »
- 'Grote vraagtekens rondom Newey: teambaas Aston Martin al weken afwezig'Er lijkt grote onzekerheid te heersen over de huidige status van Adrian Newey bij Aston Martin. Eerst verscheen het bericht dat Newey vorige week zou zijn opgenomen in het ziekenhuis, iets wat Aston Martin vervolgens heeft tegengesproken. Toch komt een Formule 1-journalist nu weer met andere informatie dan de verklaring… Read more »
- Sky Sports extends F1 live broadcast contractFormula 1 has agreed a new long-term partnership for Sky Sports to be its exclusive live broadcast rights holder in the United Kingdom, Ireland and Italy.Sky Sports will continue to show the championship until at least 2034 in the UK and Ireland, while the deal for its Italian channel now… Read more »
- Red Bull zet deadline voor verder terugdringen overgewicht RB22Red Bull Racing lijkt de achterstand op de concurrentie aanzienlijk te hebben verkleind. Een nieuw updatepakket dat tijdens het raceweekend in Miami werd geïntroduceerd, lijkt direct effect te hebben gehad. Dat heeft mogelijk vooral te maken met het overgewicht van de RB22, dat dankzij de nieuwe onderdelen ongeveer gehalveerd kon… Read more »
- Formule 1 sluit nieuwe deal met Sky Sports F1 voor uitzendrechten tot en met 2034Daar waar de Formule 1 in Nederland vanaf 2022 is overgestapt naar Viaplay, is de koningsklasse er wel uitgekomen met de Britse rechtenhouder Sky Sports F1 en is de samenwerking verlengd tot en met 2034. Read more »
- 'Skinner niet uit eigen beweging opgestapt bij Red Bull, maar ontslagen'In maart werd bekend dat één van de monteurs die al meer dan 25 jaar bij Red Bull Racing werkt, Ole Schack, zijn laatste maanden afwerkt om vervolgens te vertrekken. In de Formule 1-podcast van De Telegraaf onthult Erik van Haren dat ook Craig Skinner is opgestapt en dat dit… Read more »
- "Parkeer hem" Montoya pleit voor ban of strafpunten voor Max VerstappenVoormalig Grand Prix-coureur Juan Pablo Montoya is van mening dat viervoudig wereldkampioen Max Verstappen sancties zou moeten krijgen voor zijn herhaalde kritiek op de nieuwe Formule 1-reglementen.De Colombiaan, inmiddels actief als analist, haalde in de BBC-podcast Chequered Flag stevig uit naar het huidige rijdersveld. Volgens Montoya zijn de coureurs –… Read more »
- Dit zijn de rivalen die het Max Verstappen heel moeilijk gaan maken in de 24h NürburgringMax Verstappen zal samen met Lucas Auer, Jules Gounon en Dani Juncadella strijden om de overwinning in de ADAC RAVENOL 24h Nürburgring. Een gemakkelijke opgave zal het niet worden voor Mercedes-AMG Team Verstappen Racing. Er zijn namelijk een boel geduchte tegenstanders. GPFans bespreekt deze allemaal. Read more »
- Van Haren wijst naar uitspraken Montoya over Verstappen: 'Daar zit oud zeer'Volgens De Telegraaf zit er een duidelijke reden achter de opmerkingen van Juan Pablo Montoya over Max Verstappen van de afgelopen dagen. Erik van Haren wijst op de plotseling veranderde mening van de Colombiaan over de viervoudig kampioen en stipt oud zeer aan als mogelijke aanleiding voor de recente uitspraken… Read more »
- Strafpunten F1: Lawson ziet opnieuw punten verdwijnen na Grand Prix van MiamiDe strafpunten van iedere coureur in de Formule 1 worden na ieder raceweekend in dit artikel bijgewerkt. We blikken vooruit op hoe iedereen er voor staat richting de Grand Prix van Canada. Read more »
WordPress RSS Feed Retriever by Theme Mason