Hier zijn enkele feeds verzameld met Formule 1 nieuws:
- Internationale media over titelkansen Max Verstappen na F1 Las VegasBBC: “Norris blijft de grote favoriet, maar…”“Net als je denkt dat de actie voorbij is, hebben we breaking news voor je”, schrijft de BBC. De Britse omroep had het liveblog voor de Grand Prix van Las Vegas al lang en breed afgesloten, maar heropende deze drie uur later weer toen… Read more »
- F1 tijden: Volledig tijdschema voor het Formule 1 sprintraceweekend in Qatar 2025De afsluitende triple-header van het Formule 1-seizoen 2025 is afgelopen weekend begonnen in Las Vegas en dus staan er nog twee races op het programma. Voor de laatste evenementen van het seizoen keert de sport terug naar het Midden-Oosten, waar het eerst tijd is voor een krachtmeting op Losail International… Read more »
- F1 Driver Of The Day 2025: Verstappen opnieuw verkozen na Las Vegas-zegeHet Formule 1-seizoen van 2025 is begonnen en de fans kunnen tijdens iedere race weer stemmen op hun Driver Of The Day. In dit artikel houden we je het hele jaar op de hoogte van hoe de verhoudingen ervoor staan. Read more »
- Verstappen wint in Las Vegas, Dubbele diskwalificatie McLaren zorgt voor grote schok | GPFans RecapDe Grand Prix van Las Vegas werd zondag een race en met name een nasleep om niet snel te vergeten. De race - gewonnen door Max Verstappen - zorgde na afloop voor een hoop commotie. Beide McLarens werden gediskwalificeerd, waardoor het wereldkampioenschap ineens weer open ligt voor Verstappen. We praten… Read more »
- Beelden lachende Piastri na diskwalificaties zorgen voor verbazingHet team van McLaren liep zondag tegen een domper van jewelste aan toen beide wagens na afloop werden gediskwalificeerd wegens de erg versleten skid blocks op de wagens. Op het internet circuleren er nu beelden van een lachende Oscar Piastri die het circuit verlaat, wat weer voor vraagtekens zorgt. Read more »
- Mekies geniet van zege in Las Vegas: 'Iedereen in het team mag trots zijn'Laurent Mekies, de CCO en teambaas van Oracle Red Bull Racing, heeft na de overwinning van Max Verstappen in Las Vegas het team en de Nederlander in het zonnetje gezet. Hij vindt dat iedereen trots mag zijn op de prestatie, die geleverd is ondanks de uitdagingen die het circuit en… Read more »
- Wolff verkoopt deel van zijn aandelen: 'Niet van plan om te vertrekken bij Mercedes'Toto Wolff heeft een klein deel van zijn aandelen in het Mercedes F1-team verkocht, maar hij heeft absoluut geen plannen om het team te verkopen of zijn plek op te geven. De Oostenrijker verkocht vijftien procent van zijn investeringsholding, wat overeenkomt met vijf procent van het Mercedes F1-team, aan George… Read more »
- Wolff na verkoop deel Mercedes-aandelen: “Niet van plan te vertrekken”Toto Wolff verkocht afgelopen week een belang van vijftien procent in zijn eigen holding, wat neerkomt op een aandeel van vijf procent in het Formule 1-team van Mercedes, aan CrowdStrike-CEO George Kurtz. De transactie leidde tot speculatie dat Wolff mogelijk van plan is de Formule 1 te verlaten, maar daarvan… Read more »
- Verstappen reageert sarcastisch op Sky Sports-vraag: "Het gaat allemaal om de auto"Max Verstappen verkeert dit seizoen in een geweldige vorm en na Las Vegas kan de viervoudig wereldkampioen ineens weer dromen van zijn vijfde wereldtitel. De Limburger lijkt zichzelf er ook prima van bewust te zijn dat hij dit jaar geweldige dingen laat zien. Read more »
- Hamilton opnieuw somber ondanks inhaalrace: “Nul voldoening”Lewis Hamilton eindigde vrijdag (lokale tijd) in de natte kwalificatie op het Las Vegas Strip Club als laatste. Een dag later herpakte de Ferrari-coureur zich door in de race als tiende over de finish te komen, wat door de diskwalificatie van beide McLarens uiteindelijk zelfs P8 is geworden. Desondanks zorgt… Read more »
WordPress RSS Feed Retriever by Theme Mason