Hier zijn enkele feeds verzameld met Formule 1 nieuws:
- McLaren reageert op berichten Verstappen-transfer, nog een kopstuk verlaat Red Bull | GPFans RecapDe Formule 1 begint langzamerhand weer een beetje op gang te komen met onder andere nieuws over Red Bull, McLaren en Miami. In deze GPFans Recap zorgen wij ervoor dat jij weer helemaal up-to-date bent. Read more »
- F1-grid voor seizoen 2027: acht van de 22 stoeltjes nu al bevestigdHet Formule 1-seizoen van 2026 is pas net van start gegaan met de Grands Prix van Australië, China en Japan, maar GPFans blikt alvast een jaartje vooruit. Er zijn namelijk een heleboel contracten van coureurs die zullen aflopen, maar in dit overzicht houden we je up-to-date over de grid van… Read more »
- Red Bull had contract klaarliggen voor Herta: 'Dit is waarom ik het niet heb ondertekend'Volgens de huidige Formule 2-coureur Colton Herta was een overstap naar de Formule 1 in 2023 dichterbij dan velen dachten. De Amerikaan onthult dat hij destijds een Red Bull-contract had klaarliggen bij AlphaTauri, wat we tegenwoordig kennen als Racing Bulls, maar dat een gebrek aan superlicentiepunten een definitieve handtekening in… Read more »
- Pitstopregels voor Verstappen en co zorgen voor strategisch schaakspel in 24h NürburgringDe organisatie van de ADAC RAVENOL 24h Nürburgring hanteert aankomende mei strikte regels voor de minimale pitstoptijd. Dit systeem is ontworpen om de competitie eerlijk te houden, strategische voordelen door extreem snelle tankbeurten te beperken, de kosten te drukken en de veiligheid te waarborgen. Deze reglementen worden al jaren gebruikt… Read more »
- Red Bull ontwikkelt eigen vleugeltrucje: enorm upgradepakket in de pijplijnRed Bull Racing heeft tijdens de onverwachte lentestop een ingrijpend vernieuwde auto het circuit op gestuurd, waarbij Max Verstappen op Silverstone een zogeheten Macarena-achtervleugel heeft getest. De Oostenrijkse renstal hoopt met deze door Ferrari geïnspireerde innovatie de aanhoudende balansproblemen van de RB22 op te lossen in de aanloop naar het sprintweekend… Read more »
- McLaren-junior krijgt opmerkelijke straf in Formule 4: "Hopelijk gaan ze in protest!"Terwijl de Formule 1 nog altijd in de lentestop zit vanwege de afgelasting van de Grands Prix in Bahrein en Saoedi-Arabië, zijn er gelukkig nog een heleboel andere autosportkampioenschappen om te volgen. Eén daarvan was de Britse Formule 4 afgelopen weekend. Daar werd een wel heel opmerkelijke straf uitgedeeld aan… Read more »
- Marko: "Red Bull is een nieuw tijdperk binnengegaan"Toen Helmut Marko Red Bull eind 2025 verliet, was het project volgens hem al niet meer hetzelfde als twintig jaar eerder, toen de renstal voor het eerst aantrad in de Formule 1. Een bepalend moment was volgens Marko het overlijden van Mateschitz in 2022."Onder hem was het een one-man-show", zegt… Read more »
- Why McLaren will deliver "an entirely new" F1 car in Miami – but expects all rivals to do the sameJudging and executing in-season development has become one of McLaren's strongest suits in recent Formula 1 seasons, most significantly in 2023 and '24, when it introduced upgrade packages early in the campaign which proved transformative.So when team principal Andrea Stella used the forum of a special event for select media… Read more »
- Duitsland heeft enorme bewondering voor Verstappen: 'Bedankt voor deze sensatie!'Max Verstappen racete afgelopen weekend op de Nürburgring Nordschleife. De ADAC 24h Qualifiers waren de cruciale voorbereiding op de ADAC RAVENOL 24h Nürburgring van mei. Eddie Mielke, een veteraan in de commentator-ruimte van het beruchte circuit in de Eifel, is lovend over de Red Bull F1-coureur en diens side quest. Read more »
- Dit staat deze weken bovenaan de to-do lijst bij elk F1-teamDe onverwachte onderbreking in het Formule 1-seizoen heeft alle teams de kans gegeven om zich volledig te richten op hun grootste zwakke punten. Anders dan bij de zomer- en winterstop gelden er geen beperkingen op ontwikkeling tijdens deze aprilpauze, die ontstond door het wegvallen van de races in Bahrein en… Read more »
WordPress RSS Feed Retriever by Theme Mason