Hier zijn enkele feeds verzameld met Formule 1 nieuws:
- Nicholas over technische malaise Red Bull: 'Dit hebben we eerder meegemaakt'Volgens voormalig Red Bull Racing-monteur en huidig merkambassadeur Calum Nicholas gaat Red Bull Racing de huidige technische problemen met de RB22 uiteindelijk oplossen. De Brit begrijpt dat de teleurstelling na de Grand Prix van Groot-Brittannië groot is, maar heeft er alle vertrouwen in dat het team de situatie weer onder… Read more »
- Een jaar later: hoe Red Bull veranderde na HornerOp 9 juli 2025 zorgde het nieuws van het schokkende ontslag van Christian Horner als F1-baas van Red Bull Racing voor schokgolven door de paddock.Daarmee kwam een einde aan een periode van 20 jaar die twee dominante, titelwinnende dynastieën opleverde. Horner werd aan de kant gezet na een langdurige politieke… Read more »
- One year on: How Red Bull changed post-HornerOn 9 July 2025, the news of Christian Horner's shock ousting as Red Bull Racing's F1 boss sent shockwaves through the paddock.Bringing an end to a 20-year period which yielded two dominant, title winning dynasties, Horner was removed following a protracted political battle within Red Bull, with a wide array… Read more »
- Verstappen-helm bij Red Bull gestolen tijdens Britse Grand PrixTijdens het raceweekend op Silverstone zijn er helmen gestolen uit een busje van Red Bull Racing. Voormalig Red Bull-monteur Calum Nicholas, die nog wel een ambassadeur is van de renstal, heeft via social media hard uitgehaald naar de daders van deze ontvreemding. Read more »
- Horner claimt succes Red Bull na vertrek: 'Als ik niet was vervangen dan was het hetzelfde'Hoewel Red Bull Racing in de tweede seizoenshelft van 2025 een indrukwekkende comeback maakte, heeft de huidige teambaas Laurent Mekies daar volgens Christian Horner geen enkel aandeel in gehad. De Brit stelt dat de ommekeer van het team volledig toe te schrijven is aan het fundament dat hij zelf nog… Read more »
- Nieuwe raketaanvallen in Midden-Oosten zetten mogelijk opnieuw streep door GP BahreinBahrein is opnieuw het doelwit geworden van Iraanse raketaanvallen, waardoor een mogelijke terugkeer van de Formule 1 naar het land in 2026 uiterst onzeker is geworden. De koningsklasse van de autosport was voornemens om voor de zomerstop een knoop door te hakken over het alsnog verrijden van de eerder geannuleerde… Read more »
- Vasseur houdt boot af over contractverlenging Hamilton: 'Nog niet het moment'Volgens Ferrari-teambaas Frédéric Vasseur is het momenteel nog te vroeg om met Lewis Hamilton om de tafel te gaan voor een eventuele contractverlenging. De Fransman stelt dat de focus momenteel ergens anders ligt en dat dit niet het juiste moment is om de verbintenis van de zevenvoudig wereldkampioen open te… Read more »
- Kelly Piquet openhartig over relatie met Verstappen: 'Dat zegt hij altijd tegen mij'Kelly Piquet, de vriendin van Max Verstappen, onthult dat het drukke schema van de viervoudig wereldkampioen het hele gezin natuurlijk om de nodige flexibiliteit vraagt, maar dat dit andersom soms ook het geval is. De Braziliaanse gaat in een openhartig interview bij Not Alone in op het drukke bestaan naast… Read more »
- O'Ward zet streep door reserverol bij F1-team McLaren: 'Ik geef er niets meer om'IndyCar-coureur Pato O'Ward heeft McLaren verzocht om per direct een punt te zetten achter zijn werkzaamheden binnen het Formule 1-programma van het team. De 27-jarige Mexicaan was de afgelopen jaren actief als reserverijder, maar wil zich nu volledig richten op zijn racecarrière in de Verenigde Staten. De droom van een… Read more »
- 'FIA wil wildgroei rond achtervleugel W17 aanpakken en werkt aan verbod voor 2027'De FIA gaat naar aanleiding van de achtervleugel van Mercedes het reglement voor volgend jaar aanpassen. De W17 beschikt over een ontwerp dat een grijs gebied van de autobond betreft en diverse rivalen hebben het inmiddels overgenomen. Voor de toekomst wil de FIA daar een stokje voor steken, zo onthult… Read more »
WordPress RSS Feed Retriever by Theme Mason