Hier zijn enkele feeds verzameld met Formule 1 nieuws:
- VIDEO | FIA bevestigt ADUO-uitslag en deelt slecht nieuws voor Red Bull en Verstappen | GPFans NewsDe FIA heeft de resultaten gepresenteerd van de eerste en tweede evaluatieperiode van het nieuwe ADUO-systeem. Het heeft aan onder andere GPFans laten weten dat motorleveranciers Mercedes, Ferrari, Audi en Honda extra ontwikkelingsmogelijkheden toegewezen hebben gekregen. Uit de data van de overkoepelende autosportbond blijkt dat de krachtbronnen van deze fabrikanten… Read more »
- Why Red Bull has F1's top-ranked engine, and what it reveals about ADUOThe FIA’s ADUO announcement – the Additional Development and Upgrade Opportunities for Formula 1 power units – had been a long time coming. In fact, after the results of the first period were shared with all teams and manufacturers at the Monaco Grand Prix, the press release was ready to go… Read more »
- Hoe Tsunoda tijdens Dutch GP als dankbare superinvaller afscheid nam van F1Je weet pas wat je hebt als het weg is. En vanaf het eerste moment dat hij voet zette in de Formule 1-paddock tot het laatste moment was het duidelijk dat Yuki Tsunoda elke seconde van zijn invalbeurt tijdens de Dutch Grand Prix van 2026 geweldig vond.Zandvoort bood Tsunoda een onverwachte… Read more »
- 'Aston Martin voert gesprekken met Mercedes én Red Bull Ford over motoren'Hoewel Aston Martin het project samen met Honda nog lang niet opgeeft, blijken er volgens Autoracer momenteel wel gesprekken te zijn met Mercedes en Red Bull Ford. Het team van Lawrence Stroll hoopt dat de huidige samenwerking alsnog in prijzen eindigt, maar is ook bezig met plan 'B'. Read more »
- Calum Nicholas: afmelding Hadjar voor GP van Nederland teken van vertrouwenVolgens voormalig Red Bull-monteur Calum Nicholas was Isack Hadjars beslissing om zich vanwege een polsblessure terug te trekken uit de Dutch Grand Prix eerder een teken van vertrouwen dan van zwakte.Hadjar, die naast viervoudig kampioen Max Verstappen bij Red Bull een indrukwekkende start van de campagne van 2026 heeft gehad,… Read more »
- Verstappen geeft inkijkje in gesprekken met Red Bull: "Dat vind ik prettig"Tijdens het raceweekend in Zandvoort kondigde Max Verstappen aan dat hij zijn krabbel had gezet onder een contractverlenging bij Red Bull. De Nederlander heeft daarmee zijn vertrouwen uitgesproken in de nieuwe leiding van het team en geeft bij Marca uitleg over de nieuwe verbintenis. Read more »
- Strafpunten F1: Colapinto, Lindblad en Lawson het bokje na Dutch GP op ZandvoortDe strafpunten van iedere coureur in de Formule 1 worden na ieder raceweekend in dit artikel bijgewerkt. We blikken vooruit op hoe iedereen er voor staat richting de Dutch Grand Prix. Read more »
- Trouw juicht na laatste editie Dutch GP: "Fossiel feestje duurde lang genoeg"Het dagblad Trouw vindt het "goed dat de Formule 1 weer verdwijnt uit Zandvoort". De krant stelt dat het evenement ecologisch onverantwoord was en bovendien te veel leunde op de successen van Max Verstappen, zo wordt er geschreven in een opiniestuk rondom de laatste editie van de Dutch Grand Prix. Read more »
- 'Straffen Verstappen niet uitgesloten door schade', Red Bull benadeeld na FIA-onderzoek | GPFans RecapTussen de F1 Grands Prix van Nederland en Italië hebben we weer genoeg te bespreken. In deze GPFans Recap zorgen wij ervoor dat jij weer helemaal up-to-date bent rondom al het Formule 1-nieuws. Read more »
- 'Norris volgt idee Verstappen en klopt bij McLaren aan voor déze salarisverhoging'Lando Norris zou momenteel in vergevorderde onderhandelingen met McLaren zijn over een forse salarisverhoging die moet ingaan vanaf het seizoen 2027. De regerend wereldkampioen, die vorig jaar zijn eerste titel in de koningsklasse veiligstelde, wil naar verluidt zijn inkomsten flink opkrikken en zou daarbij een jaarsalaris van zestig miljoen euro in… Read more »
WordPress RSS Feed Retriever by Theme Mason