Hier zijn enkele feeds verzameld met Formule 1 nieuws:
- Wolff onder de indruk van Verstappen in Spielberg: 'Hij wist alles uit de auto te halen'Mercedes-teambaas Toto Wolff schrijft de tweede plek van Max Verstappen in Oostenrijk niet zozeer toe aan de geüpdatete RB22, maar eerder aan de stuurmanskunsten van de Nederlander. Wolff stelt dat de Verstappen-factor nooit mag worden onderschat en vergelijkt hem met zijn teamgenoten. Read more »
- Hamilton over boordradio Verstappen: "Je kunt een kampioen niet buitenom inhalen"Max Verstappen en Lewis Hamilton waren tijdens de Grand Prix van Oostenrijk ouderwets met elkaar in gevecht. Op een gegeven moment riep de Nederlander over de boordradio dat Hamilton zich niet aan de regels hield bij het verdedigen, maar daar wil de Ferrari-coureur niets van weten. Read more »
- Verstappen geeft fans tips voor nachtelijke WK-pot Oranje: 'Kroeg en dan thuis afkijken'Max Verstappen heeft een duidelijk advies voor voetbalfans die de nachtelijke WK-wedstrijd van het Nederlands elftal tegen Marokko willen bekijken. De Formule 1-coureur stelt voor om de avond in de kroeg te beginnen en de wedstrijd vervolgens thuis op de bank te kijken. Read more »
- Hamilton en Leclerc vol vraagtekens na tegenvallende race pace Ferrari in OostenrijkLewis Hamilton en Charles Leclerc zoeken naar antwoorden op de verlammende degradatie van de achterbanden van hun Ferrari, waardoor beide coureurs achteruit gleden in een snikhete Formula 1 Austrian Grand Prix.Gestart vanaf de derde plaats wilde Hamilton druk zetten op leider George Russell nadat hij zijn teamgenoot Leclerc was gepasseerd… Read more »
- Het tijdschema voor het sprintraceweekend op SilverstoneNa de Grand Prix van Oostenrijk verplaatst het Formule 1-circus zich komende week naar Silverstone voor de Grand Prix van Groot-Brittannië. Dit raceweekend vormt het tweede deel van een zogeheten 'double header' en markeert de negende ronde van het wereldkampioenschap in 2026. Read more »
- F1-update: Max Verstappen zet grote stap met Red Bull-upgrades, Wolff plaatst vraagtekens bij FerrariGeorge Russell heeft de Formule 1 Grand Prix van Oostenrijk gewonnen, net voor Max Verstappen. De Nederlander gaf na zijn tweede plek in Spielberg aan dat hij voor het eerst dit jaar kon pushen en serieus voor de overwinning mee kon doen, al was het gevoel in de tweede helft… Read more »
- Russell wint heerlijke race in Oostenrijk, Verstappen reageert op McLaren-geruchten | GPFans RecapDe zondag in Oostenrijk zit erop en er is weer een heleboel gebeurd en er zijn ook veel nieuwtjes naar buiten gekomen. De meest gelezen nieuwtjes van vandaag vind je terug in deze GPFans Recap. Read more »
- Leclerc na dramatische GP Oostenrijk: 'We hebben weer stappen teruggezet'Charles Leclerc stelt zichzelf op dit moment niet in staat om het tempo van zijn teamgenoot Lewis Hamilton te evenaren. De Monegask ziet dat hij na een teleurstellende Grand Prix van Oostenrijk nog steeds zoekende is naar de juiste afstelling en dat hij het gedrag van zijn Ferrari niet volledig… Read more »
- Verstappen eerlijk over staat van Red Bull: 'Nog teveel problemen"Max Verstappen stelt dat Red Bull Racing aanzienlijke stappen moet zetten om weer structureel mee te kunnen vechten om de hoofdprijzen. Hoewel de viervoudig wereldkampioen in Oostenrijk zijn beste resultaat van het seizoen boekte, ziet hij momenteel nog te veel knelpunten binnen de renstal. De coureur wijst daarbij specifiek naar… Read more »
- Winnaars en verliezers van F1's zinderende Grand Prix van OostenrijkZelfs de bubbel waarin Formula 1 doorgaans opereert, kon niet ontsnappen aan de nieuwste Europese hittegolf die het continent de afgelopen week in zijn greep heeft gehad. De uitdagende omstandigheden op Red Bulls thuiscircuit zorgden voor een intrigerende uitputtingsslag, met een ander competitief beeld dan in Barcelona, waardoor sommige koplopers… Read more »
WordPress RSS Feed Retriever by Theme Mason