Hier zijn enkele feeds verzameld met Formule 1 nieuws:
- Dit is het tijdschema voor de Grand Prix van AzerbeidzjanNa de Grand Prix van Spanje in Madrid maakt het Formule 1-circus zich op voor de volgende ronde van het wereldkampioenschap: de Grand Prix van Azerbeidzjan. Op de razendsnelle en smalle straten van Bakoe barst opnieuw de strijd los om de felbegeerde overwinning en belangrijke WK-punten, waarbij het raceweekend plaatsvindt… Read more »
- Windsor ziet Max Verstappen worstelen in Spanje: 'Een beetje triest om te zien'Max Verstappen verzekerde zich tijdens de kwalificatie voor de Grand Prix van Spanje op het Madring-circuit in Madrid van de derde startplek. De Red Bull Racing-coureur moest na een felbevochten sessie enkel polesitter Lando Norris en de verrassende Andrea Kimi Antonelli voor zich dulden. Analist en voormalig teammanager Peter Windsor stelde… Read more »
- F1-update: Verstappen krijgt bijval over pijnpunten in Madrid, coureurs vielen bijna in slaapKimi Antonelli heeft in Madrid de Formule 1 Grand Prix van Spanje gewonnen en wederom een gouden zaak gedaan in het kampioenschap, al ging het na afloop vooral over iets anders in de paddock: de amusementswaarde en het totale gebrek aan inhaalmogelijkheden op de Madring. Max Verstappen had dat zaterdag… Read more »
- Antonelli wint Spaanse Grand Prix, Norris geïrriteerd richting official en journalist | GPFans RecapDe Grand Prix van Spanje op de gloednieuwe Madring stond vandaag op het programma en werd gewonnen door Kimi Antonelli. In deze GPFans Recap zorgen wij ervoor dat jij weer helemaal up-to-date bent rondom al het Formule 1-nieuws. Read more »
- Lando Norris test McLaren MCL-HY-hypercar voor GP van AzerbeidzjanLando Norris test McLarens nieuwe MCL-HY-hypercar op het Algarve International Circuit in aanloop naar de Grand Prix van Azerbeidzjan.De test op het circuit van Portimao staat gepland voor maandag 14 september en stelt de formatie uit Woking in staat de ontwikkeling van de MCL-HY voort te zetten met feedback van… Read more »
- Winnaars en verliezers van de tegenvallende GP van SpanjeHet eerste bezoek van de Formule 1 aan Madrid in 45 jaar kende naast de baan een soepel genoeg begin, maar de inaugurele race op de Madring liet veel te wensen over.Beginnend vanaf een relatief blanco vel papier maakten enkele van de onhandige bochtenontwerpen en het gebrek aan echte rechte stukken… Read more »
- F1 Driver Of The Day 2026: Verstappen pakt tóch overwinning in SpanjeNet als de voorgaande jaren kunnen de fans ook tijdens iedere race van het Formule 1-seizoen 2026 weer stemmen op hun Driver Of The Day. In dit artikel houden we je het hele jaar op de hoogte van hoe de verhoudingen ervoor staan. Read more »
- Sainz verwijt Alonso dat hij ‘zoals altijd’ een straf uitloktAlsof klachten over de baanlay-out nog niet genoeg waren, leidde de eerste Formule 1 Grand Prix van Spanje op het nieuwe Madring-circuit tot een ongepaste woordenwisseling tussen de twee thuishelden. Fernando Alonso en Carlos Sainz waren voor de race een en al glimlach, maar de hartelijkheid duurde slechts tot ronde… Read more »
- Verstappen over de opmars van Antonelli: 'Niet te druk om maken, hij vliegt'Max Verstappen heeft tijdens de officiële persconferentie na afloop van de race in Spanje zijn lof uitgesproken over Kimi Antonelli. De kopman van Red Bull Racing kwam zondag als tweede over de finishlijn op het gloednieuwe stratencircuit in Madrid en zag de jonge Italiaan naar zijn achtste zege van het… Read more »
- Verstappen reageert lachend op woorden Antonelli: 'Geen comeback voor mij'Max Verstappen heeft tijdens de officiële persconferentie na afloop van de Grand Prix van Spanje voor de nodige hilariteit gezorgd met een kurkdroge reactie. De viervoudig wereldkampioen schoof in Madrid na zijn tweede plaats aan op de persbank naast racewinnaar Kimi Antonelli en nummer drie Lando Norris. Read more »
WordPress RSS Feed Retriever by Theme Mason